Якби вибори були зараз: кого українці обрали б президентом

Якби вибори були зараз: кого українці обрали б президентом

Опитування
Укрінформ
Чинний Президент України Володимир Зеленський мав би найбільшу підтримку виборців, якби вибори глави держави відбулися наступної неділі.

Про це свідчать результати проведеного 20-21 січня 2022 року Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) всеукраїнського опитування громадської думки «Суспільно-політичні настрої населення України: вибори Президента України та Верховної Ради України за результатами телефонного опитування», повідомляє Укрінформ із посиланням на сайт КМІС.

«Відносно найвищу підтримку мають В. Зеленський (за нього проголосували б 17,4% серед усіх респондентів і 23,5% серед тих, хто визначився з вибором) і П. Порошенко (відповідно, 15,5% і 20,9%)», - зазначили у КМІС.

Читайте також: Рейтинг партій наразі очолює «Слуга народу»

Далі йдуть такі політики: Юлія Тимошенко (8,8% і 11,8%), Ігор Смешко (7,1% і 9,6%), Юрій Бойко (6,9% і 9,3%). Інші кандидати мають нижчу підтримку.

Водночас у КМІС зазначили, що у порівнянні з груднем 2021 року серед респондентів, які визначилися з вибором, з 16,7% до 20,9% зросла підтримка Петра Порошенка. Також простежується зростання підтримки Ігоря Смешка (з 6,8% до 9,6%), але знизився рівень підтримки Дмитра Разумкова (з 8,1% до 5%) і Олега Тягнибока (з 3,1% до 1.1%).

Читайте також: Якби вибори були «під ялинку»: кого бачать у Раді українці

Загалом опитали 1 205 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. До вибірки не включаються території, які тимчасово не контролюються владою України – АР Крим, окремі райони Донецької та Луганської областей.

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і з врахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 3,2% для показників, близьких до 50%, 2,7% для показників, близьких до 25%, 2,1% - для показників, близьких до 12%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-