ЦВК затвердила кошторис для проведення виборів депутатів на 2022 рік

ЦВК затвердила кошторис для проведення виборів депутатів на 2022 рік

Укрінформ
Центральна виборча комісія затвердила кошториси для проведення виборів народних депутатів на 2022 рік на суму понад 34 млн грн та для функціонування Держреєстру виборців.

Як передає Укрінформ, про це йдеться в Телеграмі ЦВК.

“Сьогодні на засіданні Комісія затвердила: кошторис для проведення виборів нардепів на 2022 рік на суму 34 млн 681,4 тис. гривень (з розрахунком видатків для фінансування підготовки та проведення проміжних виборів у трьох ОВО)”, - ідеться в повідомленні.

Заступник голови ЦВК Сергій Дубовик під час засідання пояснив, що кошторис складено для проведення виборів народних депутатів в ОВО 206 на Чернігівщині 27 березня, а також з урахуванням двох "резервних" округів.

Читайте також: ЦВК визначила розмір грошової застави на місцевих виборах-2022

Окрім того, повідомляється, що ЦВК затвердила кошторис для функціонування Держреєстру виборців на 2022 рік на суму 23 млн 914,4 тис. гривень та середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських ТВК і ДВК на підготовку та проведення місцевих виборів-2022 (для визначення обсягу видатків, які виділяються з місцевого бюджету).

Як повідомлялося, 29 жовтня 2021 року Центральна виборча комісія призначила проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 206 (Чернігівська область) на неділю, 27 березня 2022 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-