Пропонувати кандидатів на титул почесного амбасадора України можна до 31 грудня - Кулеба

Пропонувати кандидатів на титул почесного амбасадора України можна до 31 грудня - Кулеба

Укрінформ
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявляє, що титул почесного амбасадора України стане найвищою відзнакою у сфері публічної дипломатії.

Як передає Укрінформ, про це Міністерство закордонних справ України повідомляє у Фейсбуці.

МЗС запроваджує титул почесного амбасадора для тих, «чиє гаряче серце та наполегливі зусилля допомагають популяризувати Україну та українське у світі».

Кулеба переконаний, що кожен амбасадор, який її отримає, пишатиметься тим, що має такий титул від України.

У МЗС хочуть, щоб ця премія та визнання стали справді народними, тому, крім дипломатів, на неї зможуть номінувати кандидатів також організації закордонних українців та неурядові організації, які спеціалізуються на міжнародних відносинах та публічній дипломатії.

Титул можуть отримати як фізичні, так і юридичні особи, як українські, так іноземні громадяни. Головний критерій - втілені протягом 2021 року проєкти, що сприяли просуванню України у світі та зміцненню її позитивного іміджу.

Пропонувати почесних амбасадорів можна у номінаціях: культурна дипломатія, економічна дипломатія, експертна дипломатія, кулінарна дипломатія, науково-освітня дипломатія, спортивна дипломатія, цифрова дипломатія, а також почесний амбасадор України - справа життя

«Інформацію щодо кандидатів з коротким описом їхніх проєктів та конкретних досягнень за 2021 рік відправляйте до 31 грудня на адресу ambassador@mfa.gov.ua, зазначивши в темі повідомлення сферу номінації. 1 номінуючий - максимум 3 номінанти», - сказано в повідомленні.

Діяльність майбутніх почесних амбасадорів повинна обов’язково: мати відчутний ефект для просування позитивного іміджу України за кордоном, бути причиною широкого позитивного розголосу про Україну за кордоном, спричинити помітні зміни у ставленні до України, сприяти захисту прав та інтересів фізичних та юридичних осіб України за кордоном, сприяти захисту національних інтересів України, розбудові партнерських відносин з іншими країнами, розвитку сталих економічних зв’язків, залученню значних міжнародних інвестицій, суттєво допомогти розбудові спроможності держави у сфері публічної дипломатії, бути систематичною та послідовною.

Як повідомляв Укрінформ, у березні Міністерство закордонних справ запровадило титул почесного амбасадора України, який надаватиметься фізичним і юридичним особам, українським та іноземним громадянам за активну промоцію України у світі.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Підпишіться на нашу безкоштовну розсилку: skorik@ukrinform.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-