Резніков анонсував нову структуру Міноборони та «демілітаризацію» посад

Резніков анонсував нову структуру Міноборони та «демілітаризацію» посад

Укрінформ
Міністерство оборони має перетворитись на ефективний цивільний орган влади, який формує політику, а також здійснює військово-політичне та адміністративне управління ЗСУ, забезпечує цивільно демократичний контроль. Для цього буде затверджена нова структура міністерства.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

«Найближчим часом планується затвердження нової структури міністерства, в якій на функціональному рівні будуть відображені найголовніші напрями: стратегія; управління фінансовими ресурсами; забезпечення і логістика; озброєння; цифрова трансформація; розвиток людського потенціалу; міжнародне співробітництво і комунікації», - повідомив міністр.

Резніков зазначив, що вже розпочалася поступова «демілітаризація» посад у міністерстві, а військові фахівці будуть сконцентровані у Генеральному Штабі.

Міністр також повідомив, що до кінця року заплановано створення 5-ти міжструктурних комітетів, які дозволять підвищити ефективність прийняття рішень.

Як повідомляв Укрінформ, у Міноборони створять аналог Агентства НАТО з питань підтримки та закупівель.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-