У регіонах збирають людей на держпереворот і пропонують по тисячі гривень за день - Корнієнко

У регіонах збирають людей на держпереворот і пропонують по тисячі гривень за день - Корнієнко

Укрінформ
Перший заступник Голови Верховної Ради Олександр Корнієнко заявив, що 1 грудня готуються "підвози" людей до парламенту, які планують заблокувати проходи, і що людям у регіонах пропонують по тисячі гривень на день для участі в держперевороті.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це перший віцеспікер сказав на брифінгу у Верховній Раді у вівторок.

"Я би радив вам приїжджати раніше. Тому що в рамках перевороту можуть бути заблоковані проходи. Є така думка, що коли людей збирають у регіонах за тисячу гривень на день, то це якось на переворот менше схоже. Якщо вже люди не хочуть у перевороті брати участь безкоштовно, ну це вже питання", - сказав він.

Корнієнко додав, що має інформацію про "підвози" людей до парламенту 1 грудня.

Він підтвердив, що отримав інформацію від правоохоронців.

"До цих заяв (про ймовірність державного перевороту - ред.) потрібно серйозно ставитися. Вони перевіряються. Є відкрита вчора справа СБУ. Це все буде перевірено, і якщо дійсно якісь серйозні заходи інспіруються, то, звичайно, Служба безпеки має давати відповідь. Ми, зі свого боку, просто так тролимо опозиціонерів, які в нас весь час збираються, і не завжди можуть навіть артикулювати, з якого приводу. У нас кожного дня біля Верховної Ради проходить близько п'яти-шести мітингів", - зазначив депутат.

Як повідомляв Укрінформ, 26 листопада Президент Володимир Зеленський заявив, що в українських спецслужб є інформація про підготовку на 1-2 грудня за спроби державного перевороту в Україні. За його словами, представники Росії та України обговорюють участь бізнесмена Ріната Ахметова в цьому.

Служба безпеки України розслідує підготовку окремими громадянами України дій з метою захоплення державної влади.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-