Арахамія припускає появу помилок у санкційному списку РНБО через корупцію

Арахамія припускає появу помилок у санкційному списку РНБО через корупцію

Укрінформ
Голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія заявив, що помилки щодо 108 осіб, які раніше потрапили до санкційного списку Ради національної безпеки і оборони, були навмисно допущені за грошову винагороду.

Відповідну заяву він зробив в ефірі телеканалу “Україна 24”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Є пояснення. Уже приходять різні люди, які кажуть, що їм корумповані співробітники правоохоронних органів пропонували від 100 до 300 тисяч доларів нагороди за допущення помилки, щоб вони могли спокійно пересуватися за кордон і не мати проблем. Ось і вся історія. Просто попродавали цей список і все. На жаль, це правда життя. Список же хтось готував. Це велика група людей”, - зазначив керівник фракції “СН”.

Підсумовуючи, Арахамія висловив думку, що випадкових помилок у санкційному списку РНБО взагалі не було.

Читайте також: Арахамія прокоментував слова Данілова про «жорстку президентську республіку»

Як повідомляв Укрінформ, 15 жовтня секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що в попередньому рішенні Ради національної безпеки і оборони щодо санкцій проти криміналітету і "злодіїв у законі" виявили помилки щодо 108 осіб.

17 жовтня Данілов, коментуючи цю заяву, сказав, що цих осіб внесли до списку не помилково, а з помилками у даних. Також він поінформував, що серед більш як 650 осіб все-таки був один громадянин, який опинився у цьому списку випадково, і санкції проти нього вже зняли. Водночас секретар РНБО не повідомив, хто це був і чому цю людину - з особистих мотивів або помилково - внесли до санкційного списку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-