Боєприпаси, високоточне озброєння та медикаменти: Шмигаль розповів про допомогу США

Боєприпаси, високоточне озброєння та медикаменти: Шмигаль розповів про допомогу США

Укрінформ
Надання Сполученими Штатами Америки військової допомоги Україні є свідченням міцної та послідовної підтримки нашої держави у протидії російській агресії.

Як передає Укрінформ, про це заявив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, коментуючи підсумки тижня у Фейсбуці.

"Україна отримала військову допомогу від США. Упродовж цього тижня до нашої країни надійшло дві партії додаткової міжнародної безпекової допомоги від Уряду Сполучених Штатів для потреб Збройних Сил України.

Зокрема, прибули боєприпаси, протитанкове та високоточне озброєння, медичне майно тощо. Загалом цього місяця надійшло три таких партії військової допомоги, а їхня вартість склала майже 60 млн доларів. Вдячні нашими американським партнерам. Це — разом із візитом очільника Пентагону Ллойда Остіна до України — є свідченням міцної та послідовної підтримки з боку США в протидії російській агресії", - відзначив глава українського уряду.

Читайте також: Більше американських катерів: Україна нарощує оборонний потенціал на морі

Як повідомляв Укрінформ, 22 жовтня до України прибула третя партія військової допомоги від уряду Сполучених Штатів Америки на 60 млн доларів для потреб Збройних Сил України, що включає боєприпаси, протитанкове та високоточне озброєння, медичне майно тощо.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-