Монастирський розповів послам G7 про п’ять основних напрямків роботи МВС

Монастирський розповів послам G7 про п’ять основних напрямків роботи МВС

Фото
Укрінформ
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський під час зустрічі з послами «Великої сімки» назвав основні напрямків розвитку системи МВС.

Про це повідомляє Департамент комунікації МВС, передає Укрінформ.

На думку міністра, збільшення довіри населення до правоохоронців, створення безпечного середовища, покращення технічного забезпечення, цифровізація та розвиток сервісів і залучення МВС до антикорупційної реформи - це ключові напрямки подальшого розвитку відомства.

«Міністерство внутрішніх справ зосередить свої зусилля на п’яти напрямках роботи. Що стосується збільшення довіри населення, то акцентуємо увагу на наступних проєктах – поліцейський офіцер громади, боді-камери для всього особового складу патрульної поліції, контроль за дотриманням прав людини «Сustody Records», безпечне дитинство та протидія домашньому насильству», - розповів Монастирський.

Він пояснив, що напрямок зі створення безпечного середовища стосуватиметься безпеки на дорогах, роботи автомобілів «Фантом», Системи аеромедичного простору, створення європейського хабу пожежної безпеки та роботи добровільних пожежних дружин. Велику увагу МВС також зосереджує на оновленні матеріально-технічної бази.

«Наступні декілька років маємо за амбітну мету суттєво удосконалити та оновити забезпечення наших підрозділів. У 2021-2023 роках має бути повністю обладнаний інтелектуальний кордон з Росією, Білоруссю та Молдовою. Реформування та удосконалення потребує Морська охорона. Наразі модернізуються пости технічного спостереження на узбережжі Азовського та Чорного морів. Розпочато процедуру закупівлі 2 комплектів стаціонарних радіолокаційних комплексів висвітлення надводної обстановки», - розповів очільник МВС.

Монастирський наголосив, що МВС має стійку тенденцію спрощення процедур надання послуг сервісними центрами. На черзі подальша мінімізація людського чинника у прийнятті рішень та максимальна цифровізація послуг.

Міністр також зазначив, що одним із ключових принципів діяльності нової команди є викорінення корупції в системі міністерства.

Читайте також: У Міністерстві внутрішніх справ створять Офіс захисту бізнесу

«Ми впроваджуємо інструменти, які здатні виявляти, нейтралізувати та усувати причини й умови, що сприяють корупційним проявам, посилити внутрішній контроль, запобігати виникненню конфлікту інтересів», - додав Монастирський.

Як повідомляв Укрінформ, Монастирський заявив, що протягом 2022-2023 років Україна має збудувати державний кордон з Російською Федерацією і Республікою Білорусь.

Фото: mvs.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-