Шмигаль: Подвійне громадянство має бути - це ознака цивілізованих країн

Шмигаль: Подвійне громадянство має бути - це ознака цивілізованих країн

Укрінформ
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що запровадження подвійного громадянства в Україні посилить державу.

Про це він заявив на пресконференції у Києві, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Я вам скажу особисту думку. Подвійне громадянство — це ознака цивілізованих країн. У багатьох цивілізованих країнах подвійне громадянство — це норма... Моя позиція в тому, що подвійне громадянство, звичайно, має бути. Це посилить нас”, - сказав Прем’єр-міністр.

Водночас він наголосив, що неприпустимим є подвійне громадянство із державою-агресором Російською Федерацією, і відповідне положення є у законопроєкті про подвійне громадянство.

Шмигаль наголосив, що за кордоном проживають мільйони людей українського походження, і багато з них хотіли би мати український паспорт. “Чому ні? Чому не може громадянин Канади мати громадянство України, якщо це прозоро і законно? Це нормально. Це люди, які зможуть підтримувати країну, брати участь у суспільному житті, притягувати інвестиції, можливо, повертатися в Україну. Тобто, це ті речі, які додають великий плюс”, - переконаний Прем’єр-міністр.

Читайте також: Зеленський підтримує подвійне громадянство, але нині це «складне питання»

Він нагадав, що у Верховній Раді є кілька законодавчих ініціатив щодо подвійного громадянства, які наразі опрацьовуються в комітетах. Шмигаль висловив сподівання, що парламент їх розгляне.

Як повідомляв Укрінформ, у лютому 2021 року Рада національної безпеки і оборони доручила Кабінету Міністрів врегулювати питання подвійного громадянства в Україні.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-