РНБО проведе засідання  щодо збереження лісів – Данілов

РНБО проведе засідання щодо збереження лісів – Данілов

Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський доручив підготувати засідання РНБО з питання збереження та відтворення лісів.

Як передає Укрінформ з посиланням на РНБО, про це секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов повідомив на нараді міжвідомчої робочої групи з питань збереження та відтворення лісів.

Учасники наради розглянули питання про стан реформування лісового господарства та реалізації екологічної ініціативи «Масштабне залісення України».

Також учасники наради обговорили стан виконання завдань, визначених Указом Президента України від 23 березня 2021 року № 111, яким уведено в дію рішення РНБО України від 23 березня 2021 року «Про виклики і загрози національній безпеці України в екологічній сфері та першочергові заходи щодо їх нейтралізації», та Указом Президента України від 7 червня 2021 року № 228 «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів».

Серед іншого, йшлося про шляхи розв’язання проблемних питань лісовпорядкування, насамперед у частині обліку, захисту, використання та відновлення лісів, а також про реорганізацію лісогосподарських підприємств та вдосконалення фінансової системи лісового господарства.

У цьому контексті Данілов акцентував на важливості прискорення проведення національної інвентаризації лісів. «У нас понад 10 млн га лісового фонду, і цей актив має приносити економічну, екологічну й естетичну користь», - сказав він.

Секретар РНБО підкреслив важливість вжиття заходів до того, щоб кожна об’єднана територіальна громада була зацікавлена в участі у реалізації екологічної ініціативи «Масштабне залісення України».

Читайте також: В Україні слід законодавчо визначити поняття незаконних рубок деревини - експерт

У нараді взяли участь, зокрема заступник секретаря РНБО Олексій Соловйов, голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець, представники інших профільних міністерств і відомств, громадських організацій, науковці, фахівці апарату РНБО України.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-