Єрмака обрали головою президії Конгресу місцевих та регіональних влад

Єрмака обрали головою президії Конгресу місцевих та регіональних влад

Відео
Укрінформ
Керівника Офісу Президента Андрія Єрмака обрано головою президії Конгресу місцевих та регіональних влад при главі держави.

Голосування відбулося під час спільного засідання президії Конгресу та Національної ради реформ, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Організаційним комітетом з проведення установчих засідань Конгресу пропонується обрати головою президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України Андрія Борисовича Єрмака", - зазначив перед голосуванням заступник очільника ОП Кирило Тимошенко.

За результатами голосування Єрмак одноголосно обраний головою президії Конгресу.

Конгрес місцевих та регіональних влад при Президенті України долучатиметься до вирішення питань, які не можуть бути врегульовані громадами самостійно, заявив Єрмак.

За словами очільника ОП, Конгрес має стати координуючим органом, який збалансує потреби держави і кожної окремої громади.

Єрмак нагадав, що засідання президії Конгресу відбуватимуться щомісяця.

"Щомісячно найвищі посадові особи країни, члени президії Конгресу розглядатимуть пропозиції обох палат та генеруватимуть рішення через законодавчі ініціативи в межах повноважень Кабінету Міністрів України", - зауважив він.

Керівник ОП дав завдання секретаріату Конгресу спільно з керівництвом обох палат "напрацювати актуальні питання життєдіяльності місцевого самоврядування".

Як повідомляв Укрінформ, 4 березня глава держави затвердив Положення про Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові, згідно з яким він є консультативно-дорадчим органом, а серед основних його завдань - сприяння ефективному завершенню реформи місцевого самоврядування та налагодження ефективної взаємодії державних органів, моніторинг суспільно-політичних і соціально-економічних процесів, що відбуваються в державі на регіональному та місцевому рівнях.

Читайте також: Зеленський хоче, аби реформи в Україні не були символічними

3 червня головою Палати місцевих влад Конгресу було обрано Львівського міського голову Андрія Садового, його заступниками — мерів Житомира та Дніпра Сергія Сухомлина та Бориса Філатова.

8 червня головою Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад обрано очільника Одеської ОДА Сергія Гриневецького, а його заступниками - очільників Миколаївської облради Ганну Замазєєву й Чернівецької ОДА Сергія Осачука.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-