Конгрес місцевих та регіональних влад

Замовити пресконференцію в Укрінформі

реклама

16 грудня 2023

15 грудня 2023


Кандидатів для проєкту із безпечного освітнього середовища навчатимуть пів року - Клименко

У рамках реалізації проєкту зі створення безпечного освітнього середовища офіцер поліції, який стежитиме за правопорядком у навчальному закладі, проходитиме навчання пів року, з яких 4 місяці триватиме теоретична підготовка, а два - стажування цих осіб.


«Мера нема»: Кличко не долучився до Конгресу місцевих і регіональних влад, його критикували

На Конгресі місцевих і регіональних влад при Президентові України критикували мера Києва Віталія Кличка за відсутність центрів тимчасового прийняття внутрішньо переміщених осіб у столиці. Сам Кличко до Конгресу не долучився.


Президент закликав місцеву владу до тісного співробітництва з громадами країн ЄС

Президент України Володимир Зеленський закликав органи місцевого самоврядування докласти зусиль для налагодження тісного співробітництва між українськими громадами і з громадами країн Європи.


Зеленський подякував за плідну роботу керівникам прифронтових міст та областей країни

Президент України Володимир Зеленський подякував за плідну роботу керівникам прифронтових міст та областей України та заявив, що вони можуть розраховувати на підтримку керівництва країни.

24 жовтня 2023


Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи ухвалив неоднозначну «Українську резолюцію»

Українська делегація Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, який розпочав свою сесію у вівторок у Страсбурзі, намагалася відправити на доопрацювання резолюцію щодо війни в Україні, яка декларувала насамперед складну ситуацію з антивоєнними політичними активістами в Росії.

17 жовтня 2023

13 жовтня 2023

21 вересня 2023

15 вересня 2023

14 вересня 2023


Підготовка до зими й відбудова критичної інфраструктури: у Харкові зібрався Конгрес регіональних влад

Відновлення критичної інфраструктури регіонів та підготовка до опалювального сезону є головними питаннями розширеного засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

30 серпня 2023


Президія Конгресу регіональних на місцевих влад поспілкувалися з громадами Херсонщини

Президія Конгресу місцевих та регіональних влад провела розширене засідання у новому форматі безпосереднього спілкування з представниками територіальних громад регіонів України, першим із яких стала Херсонщина.

30 липня 2023


На наступному Конгресі місцевих влад обговорять опалювальний сезон та міжнародну політику

Керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак провів засідання президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, на якому було розглянуто підготовку до чергового засідання цього органу та затверджено його порядок денний.

20 квітня 2023


Успіх відбудови України залежатиме від взаємодії з місцевими владами - президент Конгресу РЄ

Національні асоціації місцевих і регіональних органів влади відіграють надзвичайно важливу роль як колективний голос, який говорить про національні потреби, під час відбудови і трансформації України.

22 березня 2022

11 лютого 2022

10 лютого 2022


У Харкові Зеленський візьме участь у засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад

У п'ятницю, 11 лютого, Президент України Володимир Зеленський здійснить робочу поїздку до Харківської області і візьме участь у засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-