Рейтинг довіри до Зеленського становить 45%

Рейтинг довіри до Зеленського становить 45%

Опитування
Укрінформ
Президенту Володимиру Зеленському довіряють 45% українців, а Прем’єр-міністру Денису Шмигалю — 16%.

Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», повідомляє Укрінформ.

“Рейтинг довіри до політиків очолює Володимир Зеленський, якому довіряють 45% опитаних, не довіряють – 52%. Юлії Тимошенко довіряють 31%, не довіряють – 68%. Юрію Бойку довіряють 25%, не довіряють – 57%. Петру Порошенку довіряють 26%, не довіряють – 72%. Віктору Медведчуку довіряють 18%, не довіряють – 70%. Денису Шмигалю довіряють 16%, не довіряють – 51%, не чули про такого – 28%”, - ідеться в повідомленні.

Також зазначається, що якби найближчим часом відбулися вибори Президента, то 27,7% серед тих, хто голосуватиме та визначився з вибором, проголосували б за Зеленського, 13,4% підтримали б Порошенка, 11,4% – Тимошенко,10,1% – Бойка, 7,8% – Смешка, 6,1% – Гройсмана, 6,0% – Мураєва, 4,1% – Разумкова.

Читайте також: Надання Томосу про автокефалію ПЦУ підтримують 45% українців

Підтримка інших кандидатів нижче 3%.

Парламентський рейтинг, за даними опитування, очолює партія «Слуга народу», яку готові підтримати 24,1% серед тих, хто буде голосувати та визначився із вибором.

За партію «Європейська солідарність» – 14,3%, «Батьківщина» – 12,8%, «Опозиційна платформа – За життя» – 12,4%.

Рейтинг інших політичних сил значно нижчий. Так, партію «Українська стратегія Гройсмана» підтримують 5,0%, Радикальну партію і партію Мураєва «Наші» по 4,8%, «УДАР Віталія Кличка» – 4,3%, партію «Сила і честь» – 4,1%, партію «Свобода» – 3,4%. Рейтинг інших політичних сил – менше 3%.

Читайте також: Зеленський і Байден обговорять безпеку, енергетику та судову реформу – Кент

Водночас опитування демонструє, що напрям руху країни як правильний оцінюють чверть опитаних (25%), як неправильний – 67%, не змогли відповісти – 8%. Експерти додали, що відносно більше тих, хто оцінює напрям розвитку країни як правильний, серед молоді.

Опитування проведено Соціологічною групою «Рейтинг» 23-25 липня 2021 року. Аудиторія: населення України від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviews - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Вибіркова сукупність - 2500 респондентів. Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-