Разумков скликає у четвер позачергове засідання Ради

Разумков скликає у четвер позачергове засідання Ради

Укрінформ
Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання у четвер, 15 липня, позачергового засідання ВР, на якому будуть розглянуті екологічні законопроєкти, а також впровадження електронної реєстрації та декларування місця проживання в Україні.

Як передає Укрінформ, про це Разумков повідомив у Фейсбуці.

«Підписав розпорядження про скликання у четвер позачергового засідання Верховної Ради на вимогу Президента України. Вже традиційно воно розпочнеться о 16:00», - повідомив Разумков.

На порядку денному переважно екологічні ініціативи, а саме: проєкти законів «Про державний екологічний контроль» (№3091) та «Про території Смарагдової мережі» (№4461), щодо промислового забруднення (№4167), збереження лісів (№5650) та регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря (№5339).

Крім того, запланований розгляд законопроєкту, який передбачає посилення відповідальності за незаконне видобування корисних копалин (№3576), і проєкту закону щодо імплементації міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного і рослинного світу (№2351).

«Ще одна ініціатива, яку розгляне парламент, стосується впровадження електронної реєстрації та декларування місця проживання в Україні (№5463)», - зауважив Разумков.

Загалом до розгляду запропоновані 13 законопроєктів.

Читайте також: Рада включила в порядок денний президентський законопроєкт про великий Державний Герб

Як повідомляв Укрінформ, 13 липня у порядку денному ініційованого Президентом Володимиром Зеленським позачергового засідання Верховної Ради 5 законопроєктів, у тому числі про криміналізацію контрабанди та регулювання обігу медичного канабісу.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-