Надання Україні ПДЧ може стати шляхом до миру - Зеленський

Надання Україні ПДЧ може стати шляхом до миру - Зеленський

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський вважає, що надання Україні План дій щодо членства в НАТО може відкрити можливості для повернення до миру.

Як передає Укрінформ, про це Зеленський заявив в інтерв’ю італійській газеті La Repubblica, переклад якого опубліковано на сайті глави держави.

«Сьогодні Україна потребує дій. І найкраще для цього – дати нам План дій щодо членства в НАТО», - сказав він у відповідь на запитання щодо його бачення можливостей повернення до миру.

Президент акцентував, що наші Збройні сили України стримують агресію у Європі, українська армія постійно вдосконалюється, і це “точно не секрет для тих наших друзів із НАТО”.

“Ми розуміємо, що Україна має відповідати стандартам НАТО, й проводимо необхідні реформи. Однак не можна зводити все лише до реформ, і особливо зараз, коли явно не реформи здатні не допустити розширення російської агресії”, - вважає Зеленський.

На запитання, що зробило його таким «мілітаристським» Президентом всупереч значно більш мирній налаштованості на початку його каденції, глава держави відповів, що коли намагаєшся припинити війну, то дійсно стаєш жорсткішим.

Читайте також: Зеленський: Військова атака Росії на Україну «точно не в інтересах Європи»

“Але це від упевненості: можна встановити мир, можна повернути нормальне демократичне життя, можна не допустити погіршення ситуації в нашому регіоні та розширення війни. Що для цього потрібно? Реалістичність позицій, справедливість на переговорах та готовність виконувати ті зобов’язання, які беруться сторонами. Україна пропонує саме такий підхід. Головне, щоб Росія робила те саме”, - акцентував він.

Як повідомлялося, Росія продовжує зосереджувати ударні військові підрозділи поблизу кордонів України, при цьому в російських ЗМІ розгорнута інформаційна кампанія брехні та провокацій із дискредитації України та виправдання військового втручання Росії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-