Таран вважає, що Росію могло б зупинити надання Україні ПДЧ у НАТО

Таран вважає, що Росію могло б зупинити надання Україні ПДЧ у НАТО

Укрінформ
Україна відчуває змістовну солідарність країн світу у протистоянні провокаційним діям Росії, і найкращим практичним проявом такої міжнародної солідарності могло б стати надання Україні ПДЧ у НАТО.

Таке переконання  у середу під час віртуального виступу на засіданні підкомітету Європарламенту з питань безпеки й оборони (SEDE) висловив міністр оборони України Андрій Таран, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми дуже вдячні депутатам Європарламенту за увагу до цієї ситуації та за підтримку України. Прошу вас чітко продемонструвати Російській Федерації, що Україна більше не одна, як це було у 2014 році. Тоді ми чули голоси глибокого занепокоєння від багатьох країн, але в реальності Україна залишилася сам на сам із російською агресією. Зараз ситуація зовсім інша. Ми маємо пряму міжнародну підтримку. Її найкращим сигналом могло би бути надання Україні ПДЧ. Це могло б стати дуже чіткою ознакою, щоб застерегти Росію від подальшої ескалації», - наголосив Таран.

Читайте також: Росія може здійснити масштабну військову провокацію протягом року – Таран

Він зауважив, що всі звинувачення, які лунають на адресу України від російських пропагандистів, у якихось провокаціях є цинічною брехнею. Україна ніколи не вдавалася до провокацій, натомість постійно стикалася і продовжує мати справу з численними та різноманітними провокаціями з боку Російської Федерації.

«Щодо провокацій. Ми продовжуємо отримувати певні рекомендації, мовляв - не провокуйте Росію, щоб вона не розпочала широку військову агресію. Хочу нагадати, що в 2014 році відсутність «провокацій» не уберегла Україну від втрати Криму і частини Донбасу. Росії не потрібні жодні причини для початку будь-якої військової агресії… Вони продовжують розглядати себе як імперію, і вони ніколи не зупиняли власну агресивну політику. Зараз вони просто випробовують межі, до яких можуть дійти з цією агресивною політикою», - наголосив Таран.

Читайте також: Росія сконцентрувала на східних кордонах України 110 тисяч військових – Таран

Як повідомлялося, Росія продовжує нарощувати ударні військові підрозділи поблизу кордонів України. 13 квітня міністр оборони РФ Сергій Шойгу підтвердив, що Росія в ході «контрольної перевірки» перекинула на свої західні кордони дві армії і три з'єднання ВДВ.

В офіційних російських ЗМІ розгорнута інформаційна компанія брехні та провокацій із метою дискредитації України та виправдання військового втручання Росії під приводом «захисту російськомовного населення».

Фото: mil.gov.ua

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-