Єрмак задекларував менше пів мільйона гривень заробітку в 2020 році

Єрмак задекларував менше пів мільйона гривень заробітку в 2020 році

Укрінформ
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак задекларував 475,6 тис. гривень доходів за 2020 рік.

Як передає Укрінформ, про це свідчать дані декларації Єрмака, оприлюдненої в реєстрі декларацій

Зокрема, зарплата на посаді керівника Офісу Президента склала 444,5 тис. гривень. Також Єрмак отримав 1,8 тис. гривень зарплати з основного місця роботи у ТОВ «Міжнародна правнича компанія», 10,3 тис. гривень зарплати у тій самій компанії на посаді за сумісництвом, 4,9 тис. гривень зарплати від АО «Міжнародна правнича компанія», 5 тис. гривень від відчуження цінних паперів та 8,9 тис. гривень страхових виплат.

Єрмак вказав 153 тис. доларів та 50 тис. євро готівкою, 226,9 тис. гривень на банківських рахунках. Крім того, він вказав 1,381 млн гривень коштів, позичених ТОВ "Гарнет Інтернешнл Медіа Груп" та заборгованість цієї компанії за 2 договорами у розмірі 8,314 млн гривень.

Читайте також: Татаров задекларував сотні тисяч у валюті та чотири недобудовані квартири

Станом на кінець 2020 року Єрмак мав залишок кредиту у розмірі 2,643 млн гривень, взятого для придбання квартири. Упродовж року він здійснив видатки на придбання автомобіля у розмірі 2,973 млн гривень, також сплатив 106,75 тис. гривень за супутні послуги та 123,9 тис. гривень збору під час набуття права власності на легкові автомобілі.

Керівник ОП має квартиру в Києві площею 107,8 кв. м. Також йому належить автомобіль Mercedes-Benz 2019 року випуску.

Єрмак має передані в управління корпоративні права у ТОВ «Міжнародна правнича компанія» (50%), "Гарнет Інтернешнл Медіа Груп" (49%), ТОВ «Міжнародна фармацевтична група» (50%), ТОВ "Ер Пі Ай" (100%) та ТОВ "Інтерпромфінанс-Безпека" (50%). Крім того він також є кінцевим бенефіціаром асоціації «Українсько-грузинське співробітництво в сфері іноземного інвестування».

Читайте також: Мендель задекларувала ₴684 тисячі зарплати й нову машину

У 2020 році Єрмак за сумісництвом виконував оплачувану роботу в ТОВ «Міжнародна правнича компанія», неоплачувану – у ЗАТ "Інтерпромфінанс Україна", ТОВ "М.Є.П.", асоціації -грузинське співробітництво в сфері іноземного інвестування», ГО «Наша гордість» та державному концерні «Укроборонпром». Керівник ОП є членом громадських організацій «Наша гордість», «Відчуй», «Спілка підприємців теле та кіноіндустрії», «Союз споживачів медичних послуг, лікарських засобів та виробів медичного призначення», асоціації «Україно-грузинське співробітництво в сфері іноземного інвестування» та ГО «Союз фахівців у галузі охорони психічного здоров’я України».

Читайте також: Зеленський задекларував 336 тисяч зарплати, 4,6 мільйона роялті та внесок на пам'ятник Каденюку

Як повідомлялося, керівник Офісу Президента Андрій Єрмак отримав 255 859 гривень доходу від підприємницької та адвокатської діяльності протягом 2019 року.

11 лютого 2020 року, Президент Володимир Зеленський звільнив Андрія Богдана з посади керівника Офісу Президента та призначив на цю посаду Андрія Єрмака.

Фото: Офіс Президента

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-