МЗС ухвалило першу в історії України Стратегію публічної дипломатії

МЗС ухвалило першу в історії України Стратегію публічної дипломатії

Укрінформ
Міністерство закордонних справ вперше в історії України ухвалило п’ятиричну Стратегію публічної дипломатії, в якій сформульовано сім напрямів діяльності для просування позитивного іміджу держави.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу в п’ятницю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Цього тижня на засіданні колегії… була ухвалена Стратегія публічної дипломатії. Це грунтовний документ, який ухвалюється вперше в історії України… Стратегія ухвалена на п’ять років, і на її основі ми будемо розвивати позитивний імідж України за кордоном та спілкуватися з партнерами. Вперше в Україні ми офіційно формулюємо та визначаємо сім напрямів публічної дипломатії – це культурна, експертна, економічна, кулінарна, цифрова, науково-освітня і спортивна», - сказав Кулеба.

Він додав, що у Стратегії визначено п’ять принципів, за якими функціонуватиме публічна дипломатія: проєктний менеджмент, інноваційність, повага до культурного розмаїття, людиноцентричність та відповідальність.

Читайте також: МЗС створюватиме «дистанційні» посольства України – Кулеба

За словами Кулеби, є три речі, які фундаментально змінює ухвалення Стратегії публічної дипломатії. «Вперше в єдиному документі систематизовано, кому, коли і як Україна доноситиме ключові месиджі, аудиторії та канали комунікації. Вперше ми будемо зміцнювати репутацію України у світі не точково, а системно, послідовно та цілісно… Вперше ми запроваджуємо п’ятирічне планування - Стратегія ставить чіткі та вимірювані цілі та завдання на 2021-2025 роки», - пояснив міністр.

Очільник МЗС повідомив, що в основі Стратегії залишається національний бренд Ukraine NOW.

За його словами, на колегії міністерства також уперше ухвалено Комунікаційну стратегію МЗС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-