Зеленський схвалив приєднання України до ще однієї міжнародної конвенції

Зеленський схвалив приєднання України до ще однієї міжнародної конвенції

Укрінформ
Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про приєднання України до Міжамериканської конвенції про підтвердження та інформацію стосовно іноземного законодавства».

Як передає Укрінформ, про це повідомляється на сайті глави держави.

"Цим законом український парламент надав згоду на приєднання до Міжамериканської конвенції про підтвердження та інформацію стосовно іноземного законодавства, вчиненої 8 травня 1979 року у м. Монтевідео. Метою конвенції є встановлення правил, які регулюють міжнародну співпрацю між державами-учасницями щодо отримання підтвердження та інформації стосовно законодавства кожної з них", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, конвенція передбачає надання можливості судовим органам учасниць звертатися із запитом про надання інформації про текст, чинність, зміст та сферу застосування її законодавства з конкретних питань, іншим установам – щодо копій текстів правових актів із зазначенням їхньої чинності або судових прецедентів; експертного висновку, який складається з думки адвокатів або фахівців.

Читайте також: Зеленський підписав закон про біометричні візи іноземцям

Конвенція набирає чинності для України на тридцятий день після здачі на зберігання документа про приєднання.

Як повідомлялося, Верховна Рада 2 березня ухвалила закон про приєднання України до Міжамериканської конвенції про підтвердження та інформацію стосовно іноземного законодавства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-