Венедіктова анонсувала тестування кандидатів на керівні посади у САП

Венедіктова анонсувала тестування кандидатів на керівні посади у САП

Фото
Укрінформ
У рамках відкритого конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП наступного тижня відбудуться тестування кандидатів на знання законодавства та загальні здібності.

Про це повідомила генеральний прокурор Ірина Венедіктова під час онлайн-зустрічі з віцепрезидентом Європейської комісії Вєрою Юровою, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу Офісу генпрокурора.

Сторони обговорили ключові процеси в органах прокуратури та питання протидії корупції. Венедіктова наголосила, що антикорупційна боротьба – пріоритет №1 для української системи органів правопорядку.

«Ми рухаємось уперед, і головним локомотивом у цій боротьбі має стати Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Наразі триває відкритий конкурс на зайняття адміністративних посад у САП. Наступного тижня відбудуться тестування кандидатів на знання законодавства та загальні здібності, після яких будуть проведені співбесіди та перевірка на поліграфі», – розповіла генпрокурор.

За її словами, Офіс генпрокурора, зробив усе можливе, щоб цей процес був прозорим - «люди могли бачити онлайн, які рішення приймає комісія; всі їхні (кандидатів - ред.) документи розміщені у вільному доступі на нашому сайті».

Зі свого боку віцепрезидент Єврокомісії відзначила високий рівень співпраці з ЄС та швидкий поступ органів прокуратури в процесах реформування.

«Ми розпочинали реформу перш за все заради повернення довіри. Ми атестували всіх прокурорів і зараз маємо бути в активному діалозі із суспільством. Нам треба шукати нові підходи і пояснювати людям, що і як ми робимо. І я орієнтую керівників прокуратур усіх рівнів, що довіра людей починається саме з них», - зазначила Венедіктова.

Читайте також: До комісії з обрання керівників САП надійшли 13 скарг кандидатів

Вона додала, що люди, які на місцях звертаються до органів прокуратури, судів та правоохоронних органів, мають бути впевнені, що можуть отримати законні та справедливі рішення.

Сторони також порушили питання продовження санкцій ЄС проти колишніх високопосадовців та кроки, які дозволять досягти результатів у розслідуванні проваджень стосовно них.

Зазначається, що окрім цього, Венедіктова та Юрова обговорили необхідність впровадження в Україні якісної судової реформи та перспективи діджиталізації правосуддя.

Як повідомлялося, 11 березня конкурсна комісія затвердила остаточний список 133 претендентів на керівні посади у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Фото: Офіс генпрокурора

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-