ЄС оприлюднив рішення щодо продовження санкцій проти Януковича і його оточення

ЄС оприлюднив рішення щодо продовження санкцій проти Януковича і його оточення

Укрінформ
Євросоюз оприлюднив рішення Ради ЄС щодо продовження санкцій проти Віктора Януковича та чиновників його режиму, а також про виключення з санкційного списку двох осіб.

Як повідомляє Укрінформ, цей документ оприлюднений у п’ятницю в Офіційному журналі ЄС.

«5 березня 2014 року Рада ЄС ухвалила регуляторне рішення (ЄС) №208/2014. На основі перегляду, здійсненого Радою ЄС, дві персони мають бути видалені із списку, та інформація до Додатку 1 регуляторного рішення (ЄС) №208/2014 стосовно права на захист та права на ефективний правовий захист має бути оновлена», - йдеться у документі.

Зокрема, із переліку осіб, на яких поширюються санкції ЄС за неналежне використання бюджетних фондів або за пов’язані з цим службові зловживання, видалені дві особи: п.п. 13 - Дмитро Володимирович Табачник; п.п. 15 - Сергій Геннадійович Арбузов.

Читайте також: Санкції проти команди Януковича: МЗС просить правоохоронців прискоритися з доказами для ЄС

Як зазнається в документі, право на юридичний захист має також дотримуватися стосовно осіб, які залишаються у санкційному списку ЄС. Серед них - Віктор Янукович, Віталій Захарченко, Віктор Пшонка, Віктор Ратушняк, Олександр Янукович, Артем Пшонка, Сергій Курченко, Олександр Клименко.

Як повідомляв Укрінформ, Рада ЄС 4 березня ухвалила рішення продовжити ще на один рік, до 6 березня 2022 року, заморожування рахунків, спрямоване проти 7 осіб, визнаних відповідальними за неналежне використання бюджетних фондів України або за посадові зловживання, що спричинили втрати бюджетних фондів України. Обмежувальні заходи проти однієї персони були продовжені до 6 вересня 2021 року, дві персони були видалені із санкційного списку.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-