Після розведення має бути виведення іноземних військ – Україна в ОБСЄ

Після розведення має бути виведення іноземних військ – Україна в ОБСЄ

Укрінформ
Вслід за розведенням сил на Донбасі повинно відбутися виведення іноземних збройних формувань та найманців, роззброєння всіх незаконних груп, а також відновлення урядом України контролю над кордоном.

Про це повідомив Постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк під час засідання Постійної ради ОБСЄ в четвер, 10 жовтня, у Відні, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Після розведення сил має слідувати виконання інших безпекових положень Мінських домовленостей, а саме – виведення іноземних збройних формувань та найманців, роззброєння всіх незаконних груп, а також відновлення урядом України контролю над кордоном", - заявив він.

Дипломат зазначив, що домовленість про розведення сил 7 жовтня у Петрівському та Золотому не була виконана через здійснені напередодні обстріли з боку російських збройних формувань. З огляду на це порушення з російського боку, початок відведення був перенесений на 7 днів, протягом яких на цих ділянках має зберігатися тиша.

Читайте також: Чергове “перемир’я” на Донбасі: із липня 26 українських військових загинули, 75 поранені

Цимбалюк підкреслив, що передусім на Донбасі потрібно забезпечити безпеку, що є передумовою для створення необхідного середовища для початку виборчого процесу та проведення місцевих виборів на території ОРДЛО відповідно до українського законодавства та стандартів ОБСЄ.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-