У Кабміні хочуть переселити всі міністерства в одну будівлю

У Кабміні хочуть переселити всі міністерства в одну будівлю

Укрінформ
Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет у рамках оптимізації роботи уряду пропонує всі міністерства розмістити в будівлі КМУ на вулиці Грушевського.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Так, дивись, усі міністерства зможуть з'їхатися в одну будівлю на Грушевського, а не займати купу нерухомості по Києву”, - звертається Дубілет до своїх підписників у соцмережі.

Він має намір до кінця наступного року централізувати все, що можна, де це не заважатиме ефективній роботі. Міністр упевнений, що в цій централізації є великий потенціал не тільки з міністерствами, а й з іншими органами влади, аж до регіонів.

“Само собою, щоб ефективно все централізувати, багато функцій потрібно спростити і перевести в електронну форму”, - додав він.

Читайте також: Найближчим часом трудові книжки мають піти в історію — Дубілет

Дубілет пояснив, що нині міністерства виконують велику кількість функцій, які дублюються між собою — бухгалтерія, базове ІТ, документообіг та багато іншого. Всього попередньо в уряді нарахували таких 19 напрямків. Кожен міністр очолює величезну структуру, але більшість співробітників змушена займатися не формуванням або реалізацією політик, а підтримувати ці функції.

“З одного боку, кожне міністерство зараз є окремою юрособою, і багато атрибутів їм передбачається за законом. З іншого боку, до останнього часу міністри часто намагалися відгородитися одне від одного стінами (в прямому і переносному сенсі), а не працювати, як одна команда — навіть в таких банальних питаннях, як економія на масштабі (economy of scale)”, - підкреслив міністр КМУ.

Читайте також: Дубілет хоче скасувати документ про згоду на обробку персональних даних

Саме тому, додав він, домовився з новоствореним Міністерством цифрової трансформації, що вони не будуть набирати людей у два департаменти (кадри та бухгалтерія), а будуть “аутсорсити” ресурси Секретаріату КМУ.

На переконання Дубілета, реформування Кабміну дасть змогу заощадити бюджетні кошти і зробить роботу уряду ефективнішою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-