Депутатка від

Депутатка від "Слуги народу" очолила делегацію Ради у ПАРЄ

Укрінформ
Члени постійної делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї Ради Європи обрали керівництво делегації.

Відповідне рішення вони ухвалили на установчих зборах у п'ятницю, 20 вересня, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Більшість набрала кандидатура Лізи Ясько", - оголосив голова Комітету ВР з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко.

Кандидатуру народного депутата від фракції "Слуга народу" Єлизавети Ясько на призначення головою делегації підтримали 13 членів делегації відкритим голосуванням.

Також розглядалася кандидатура Марії Мезенцевої, проте вона набрала 7 голосів.

Окрім того, на установчих зборах було обрано першого заступника і заступника голови делегації в ПАРЄ. Ними стали відповідно народний депутат від фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв та член фракції "Голос" Рустем Умєров.

Читайте також: Рада рекомендує постійній делегації України самій визначитися щодо участі у роботі ПАРЄ

Як повідомляв Укрінформ, 17 вересня було визначено склад постійної делегації в Парламентську Асамблею Ради Європи, до якої увійшли від "Слуги народу” - Марина Бардіна, Олександр Мережко, Марія Мезенцева, Леся Забуранна, Сергій Кальченко, Єлизавета Ясько, Юлія Овчинникова. Від фракцій "Опозиційна платформа — За життя” - Юлія Льовочкіна, "Батьківщина” - Сергій Соболєв, "Європейська солідарність” - Олексій Гончаренко, "Голос” - Леся Василенко, а від депутатської групи "За майбутнє” - Дмитро Лубінець.

Склад делегації в ПАРЄ оприлюднений і на офіційному сайті Верховної Ради.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-