Карпюк вважає, що у політиці немає “червоних ліній”

Карпюк вважає, що у політиці немає “червоних ліній”

Укрінформ
Звільнений український політв’язень Микола Карпюк вважає, що в політиці немає так званих “червоних ліній”, а є національні інтереси.

Таку думку він висловив на пресконференції в Укрінформі.

“У політиці немає червоних ліній. В політиці є національний інтерес. І якщо політик є мудрою людиною, то для нього є певні межі етики і норм поведінки, за які він не може вийти чисто з точки зору власної моралі. Але якщо він політик, то, з другого боку, він має докласти всі зусилля, аби і внутрішні сили національні, і зовнішні політичні чинники, і навіть вороги — працювали на розвиток його країни. В цьому є мистецтво політики”, - сказав Карпюк.

Читайте також: Карпюк “інформаційно вливається” в Україну і думає, чим зайнятися

Як повідомлялося, 7 вересня між Україною і Росією відбувся обмін у форматі 35 на 35. На батьківщину повернулися 11 незаконно засуджених українців: Роман Сущенко, Олег Сенцов, Микола Карпюк, Олександр Кольченко, Володимир Балух, Станіслав Клих, Олексій Сізонович, Павло Гриб, Едем Бекіров, Євген Панов, Артур Панов, а також 24 моряки, які були захоплені Росією у районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.

26 травня 2016 року суд Чечні засудив українців Миколу Карпюка та Станіслава Клиха до 22,5 і 20 років ув'язнення відповідно. Їх звинуватили у вбивстві російських військових у Грозному в 1994-1995 роках.

За версією російського слідства, Клих і Карпюк були членами організації УНА-УНСО і наприкінці 1994 - на початку 1995 року воювали проти російських федеральних сил у складі збройних формувань самопроголошеної республіки Ічкерія. Обидва заперечували усі обвинувачення. Сторона обвинувачення не надала жодних доказів того, що Клих і Карпюк були в Чечні в цей період.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-