Разумкова обрали Головою Верховної Ради

Разумкова обрали Головою Верховної Ради

Фото
Укрінформ
Народний депутат, голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков обраний Головою Верховної Ради.

Відповідне рішення підтримали 382 народні депутати, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Голосування відбулося за відкритою процедурою у сесійній залі.

Разумков подякував депутатам за підтримку і висловив сподівання, що ВР дев'ятого скликання дійсно стане парламентом, який "працюватиме на інтереси держави, незважаючи на політичні амбіції, незважаючи на іноді особисті інтереси", і що нова Рада увійде в історію як така, що змогла об'єднати державу Україна.

Разумков був єдиним кандидатом на посаду спікера, оскільки згідно з чинним законодавством, кандидатури на посади Голови ВР і першого віцеспікера вносить політсила, яка має найбільшу фракцію. Такою у парламенті дев'ятого скликання є "Слуга народу".

Відповідно до статті 18 Регламенту Верховної Ради, після обрання Голови Верховної Ради України він веде пленарне засідання парламенту, а Тимчасова президія першої сесії припиняє свою діяльність.

Читайте також: Президент пропонує Раді призначити Гончарука Прем'єром

Дмитро Разумков народився 8 жовтня 1983 року у Бердичеві Житомирської області. Закінчив Київський інститут міжнародних відносин за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини" та Національний університет Державної податкової служби за спеціальністю "Правознавство".

Політтехнолог, політичний аналітик. Керуючий партнер та директор Ukrainian Politconsulting Group. Обіймав керівні посади у комерційному та державному секторах, а також у політичних партіях. Працював на виборчих кампаніях з 2006 року.

У президентській кампанії 2019 року був спікером виборчого штабу кандидата у Президенти України Володимира Зеленського.

Фото: Геннадій Мінченко

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-