Урочистості до Дня Незалежності за участю керівництва держави

Урочистості до Дня Незалежності за участю керівництва держави

Відео
Укрінформ
Офіційні урочистості до 28-ї річниці Незалежності України розпочалися у Києві на Алеї Героїв Небесної Сотні.
Володимир та Олена Зеленські віддали шану загиблим біля пам’ятної стели із портретами полеглих героїв, запалили лампадки й рушили у бік Майдану Незалежності.

На одязі президентського подружжя прикріплені синьо-жовті стрічки.

Президент оголосив на Майдані Незалежності хвилину мовчання за загиблими.

Після хвилини мовчання пролунали 100 дзвонів , які також підхопили усі міста України. Ці дзвони символізують сто ударів серця кожного з полеглих героїв Небесної Сотні.

Далі відбулося урочисте підняття Державного Прапору України.

Церемонія проходила під Державний Гімн України у виконанні зведеного хору та за участю Президента Володимира Зеленського.

Розпочалися офіційні урочистості до 28-ї річниці Незалежності України у Києві / Фото: Данііл Шамкін, Укрінформ

Як повідомляв Укрінформ, Президент України Володимир Зеленський оголосив про рішення скасувати військовий парад на День Незалежності 24 серпня, а зекономлені кошти в сумі 300 млн грн віддати на виплату премій військовим.

Згодом в Офісі Президента заявили, що замість параду відбудеться Хода гідності за участю Глави держави.

Водночас представники ветеранських організацій заявили, що організують у День Незалежності свій "Марш захисників України".

Таким чином, 24 серпня у Києві пройдуть два марші - офіційний ("Хода гідності") і неофіційний (Марш захисників України), який проведуть ветеранські спілки, волонтери та сім'ї загиблих воїнів.

День Незалежності України відзначається щороку 24 серпня на честь ухвалення Верховною Радою УРСР у 1991 році Акта проголошення незалежності України – політико-правового документа, який засвідчував новий статус української держави.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-