Судді Окружного адмінсуду знову не прийшли на іспит - тепер 27

Судді Окружного адмінсуду знову не прийшли на іспит - тепер 27

Укрінформ
27 суддів Окружного адміністративного суду міста Києва із 30 призначених на кваліфікаційне оцінювання повторно не з’явилися на іспит.

Про це інформують у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України.

“21 травня 2019 року у Вищій кваліфікаційній комісії суддів України відбувалося складання іспиту в межах кваліфікаційного оцінювання суддів місцевих та апеляційних судів на відповідність займаній посаді. Однак 27 суддів окружного адміністративного суду міста Києва не з’явилися на оцінювання. Таким чином, іспит у приміщенні Комісії 21 травня 2019 року складали лише троє суддів ОАСК”, - інформують у ВККСУ.

У Комісії нагадують, що 17 квітня 2019 року 34 судді окружного адміністративного суду міста Києва не з’явились на оцінювання, вказавши підставою тимчасову непрацездатність.

Рішенням Комісії від 8 травня 2019 року вказаним 34 суддям причини неявки на іспит визнано поважними та перенесено складення іспиту на 21 травня 2019 року.

Повідомляється, що наразі Комісія очікує офіційні документи щодо причин повторної відсутності суддів ОАСК на кваліфікаційному оцінюванні.

Також у ВККСУ нагадують, що під стінами ВККСУ зранку 20 травня 2019 року так звані активісти розпочали блокування будівлі та обмежили доступ окремих членів Комісії до приміщення.

Читайте також: 34 суддівських “лікарняних”? Це “хронічна хвороба” судової системи!

Таким чином, наголошують у Комісії, проведення засідання ВККСУ в пленарному складі щодо кваліфікаційного оцінювання суддів було зірвано.

Водночас на сторінці ВККСУ у Facebook стверджують, що “питанням призначення оцінювання для суддів цього суду опікувалися особи, які протягом двох днів пікетували будівлю Комісії”.

У Комісії нагадують, що кваліфікаційне оцінювання здійснюється для всіх суддів країни без винятків. Відмова від проходження оцінювання є підставою для звільнення судді.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-