Новий позов Розенблата має політичний підтекст – глава НАБУ

Новий позов Розенблата має політичний підтекст – глава НАБУ

Укрінформ
Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник назвав абсурдним позов народного депутата Борислава Розенблата щодо відсутності у Президента повноважень з призначення очільника НАБУ.

Про це Ситник заявив журналістам, коментуючи позов, у якому депутат просить встановити відсутність у Президента України Петра Порошенка повноважень щодо призначення директора НАБУ, визнання дій Ситника протиправними на цій посаді і відсутності у нього компетенції для виконання цих обов'язків, передає кореспондент Укрінформу.

"Після того, як з пана Розенблата була знята недоторканність, він дуже багато направив позовні заяви в суд. Деякі з них розглянуті, деякі - ні. Деякі з них дуже абсурдні, в тому числі і ця", - сказав Ситник.

За його словами, якщо вивчити законодавство, яке регламентує призначення директора НАБУ, то тут є конкурсний відбір, і указ Президента про призначення директора НАБУ, який може бути скасований виключно з підстав, які зазначені в законодавстві.

"Тому тих причин, які ви зазначали, таких підстав в законі немає, тому цей позов, такий, з певним політичним підтекстом", - сказав Ситник.

Читайте також: Розенблат позивається до Порошенка та Ситника

Як повідомляв Укрінформ, 15 травня в Окружному адміністративному суді Києва підтвердили, що до суду надійшов позов народного депутата Борислава Розенблата до Президента України Петра Порошенка та директора НАБУ Артема Ситника. Позивач просить суд встановити відсутність у Президента України повноважень щодо призначення директора Національного антикорупційного бюро України. Також Розенблат просить суд встановити відсутність компетенції в Ситника щодо виконання обов’язків директора НАБУ та визнання протиправними його дій на цій посаді.

Наразі суд вирішує питання про відкриття провадження в адміністративній справі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-