Чеське видання вибачилося за статтю про Зеленського, але змінило лише заголовок

Чеське видання вибачилося за статтю про Зеленського, але змінило лише заголовок

Укрінформ
Редакція Český rozhlas Plus змінила заголовок матеріалу про новообраного президента України Володимира Зеленського, однак у самому тексті не вбачає нічого образливого і неприйнятного.

Про це йдеться у листі, який отримало й оприлюднило на своїй сторінці у Facebook Посольство України в Чеській Республіці, що зверталося до редакції за роз'ясненнями з приводу цього матеріалу.

«Що стосується заголовка, то я вважаю його невдалим, і тому ми змінили його. Автор коментаря сподівався на те, що всі слухачі і читачі зрозуміють іронію, і передусім, що вони уважно читатимуть весь текст, щоб зрозуміти контекст», - йдеться у листі шеф-редактора.

Таким чином, заголовок матеріалу «Єврей на чолі українських фашистів» змінено на «Єврей очолив Україну».

Читайте також: Україна вимагає від чеського ЗМІ вибачень через статтю про Зеленського

Водночас, зміст коментаря Яна Фінгерланда про результати президентських виборів в Україні у програмі «Думки та аргументи» керівництво редакції вважає «фактично правильним» і нічого неприйнятного у ньому не вбачає, як не вбачає і причин для видалення тексту з сайту й аудіоархіву.

Як повідомлялося, українське диппредставництво у Празі просило видалити коментар Фінгерланда, опублікований 23 квітня 2019 року на сайті Český rozhlas Plus, з інтернет-сторінки й аудіоархіву, а також опублікувати вибачення.

Зокрема, посол Євген Перебійніс у своєму листі написав, що "нападки на Україну, країну, яка, на думку ряду міжнародних організацій, належить до найбільш толерантних щодо національної політики в Європі, неприпустимі".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-