Порошенко: Семочко має пройти поліграф

Порошенко: Семочко має пройти поліграф

Укрінформ
Президент України пояснив причини останніх кадрових змін і висловив переконання, що колишній перший заступник голови Служби зовнішньої розвідки Сергій Семочко має пройти перевірку на поліграфі

Про це він сказав у політичному ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112 Україна", повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Кадрові зміни відбулися між першим і другим туром, бо якщо люди висловлюють таку оцінку діям влади, ми маємо чути людей і реагувати на це. І проблема навіть не в тому, що вони (посадовці, яких змінили — ред.) були винні - вину доводить суд. А в тому, що ми маємо побудувати відносини довіри, і якщо люди не довіряють тому чи іншому керівникові, не чути людей - надзвичайно небезпечно. І це була одна з моїх помилок, яку я мушу визнати і вибачитися за неї”, - зазначив Порошенко.

Він визнав: якщо компетентній людині немає довіри, вона не має можливості проводити реформи, і згадав у цьому зв’язку Сергія Семочка.

"Я дуже багато знаю про пана Семочка, в тому числі про його ефективні розвідувальні дії на фронті. Але якщо немає довіри — я його запросив, ми з ним переговорили, і він був звільнений. Це була моя відповідальність і моє президентське рішення”, - підкреслив Президент.

Читайте також: Президент звільнив Семочка з посади першого заступника голови Служби зовнішньої розвідки

Глава держави додав: якщо є об’єктивні, обґрунтовані претензії, треба звільнити людину, аби вона не перешкоджала об’єктивним розслідуванням.

“Причому не просто звільнити, а відправити на поліграф, на детектор брехні, для того, щоб країна побачила, бреше він чи ні”, - сказав Порошенко.

Також він запевнив, що нікого з його родичів чи близьких товаришів на керівних посадах виконавчої служби не буде.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-