Поліграф

24 жовтня 2019

“Голос” закликає припинити фарс із поліграфом

Звинувачення у пропозиції хабаря депутатам від «Слуги народу» за збереження топ-корупційної схеми повинні стати предметом розслідування правоохоронних органів, а не телевізійною розвагою.

Поліграфолог сказав, що “зачепило” Арахамію на детекторі

Давид Арахамія під час проходження перевірки на “детекторі брехні” чесно відповідав на запитання у зв'язку зі скандалом щодо можливого отримання хабарів депутатами від “Слуги народу” за голосування проти антикорупційного законопроєкту.

"Слуги народу" підуть на поліграф з понеділка - Арахамія каже, що журналістів не пустять

Народні депутати з фракції "Слуга народу", які є членами Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики та чиї імена фігурують у справі про нібито підкуп за “правильне” голосування, планують централізовано пройти процедуру перевірки на “детекторі брехні” у понеділок, 28 жовтня.

Арахамія проходить перевірку на поліграфі

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія почав проходити процедуру перевірки на “детекторі брехні” у зв'язку зі скандалом щодо можливого отримання хабаря у розмірі 30 тисяч доларів депутатами від “Слуги народу” за голосування проти антикорупційного законопроєкту.

“Депутатський” поліграф: Аброськін сумнівається у достовірності висновків

В'ячеслав Аброськін сумнівається у достовірності висновків поліграфа, який мають пройти члени парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, оскільки досі немає наукового обгрунтування "детектора брехні" у світовій практиці.

23 жовтня 2019

Арахамія та Дубінський проходять поліграф

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський почав проходити процедуру перевірки на детекторі брехні у зв'язку зі скандалом щодо можливого отримання хабаря у розмірі 30 тисяч доларів за голосування депутатами від “Слуги народу” проти законопроєкту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості на засіданні Комітету ВР.

У “Слузі народу” кажуть, що варто пройти поліграф для “зняття накалу”

Перший заступник голови парламентської фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко прокоментував пропозицію Президента, який наполягає на проходженні всіма членами парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики перевірки на детекторі брехні.

22 жовтня 2019

16 жовтня 2019

01 жовтня 2019

Порошенко не прийшов на “поліграф”

П’ятий президент України та народний депутат від «Європейської солідарності» Петро Порошенко не прийшов на допит із застосуванням поліграфу.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-