Поліграф

13 квітня 2021

31 березня 2021

20 липня 2020

05 травня 2020


Комітет Ради "завернув" перевірку на поліграфі кандидатів у депутати

Комітет Верховної Ради з питань організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує парламенту відхилити законопроєкт про перевірку на поліграфі кандидатів у народні депутати.

06 березня 2020

27 лютого 2020

24 грудня 2019

13 грудня 2019

03 грудня 2019


Кандидати на керівні посади у Херсонській ОДА проходитимуть через поліграф

У Херсонській ОДА, де триває процес зміни структури та оголошено конкурси на посади керівників управлінь та служб, встановили детектор брехні, через який проходитимуть кандидати на керівні посади.

24 жовтня 2019


“Голос” закликає припинити фарс із поліграфом

Звинувачення у пропозиції хабаря депутатам від «Слуги народу» за збереження топ-корупційної схеми повинні стати предметом розслідування правоохоронних органів, а не телевізійною розвагою.


Поліграфолог сказав, що “зачепило” Арахамію на детекторі

Давид Арахамія під час проходження перевірки на “детекторі брехні” чесно відповідав на запитання у зв'язку зі скандалом щодо можливого отримання хабарів депутатами від “Слуги народу” за голосування проти антикорупційного законопроєкту.


"Слуги народу" підуть на поліграф з понеділка - Арахамія каже, що журналістів не пустять

Народні депутати з фракції "Слуга народу", які є членами Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики та чиї імена фігурують у справі про нібито підкуп за “правильне” голосування, планують централізовано пройти процедуру перевірки на “детекторі брехні” у понеділок, 28 жовтня.


Арахамія проходить перевірку на поліграфі

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія почав проходити процедуру перевірки на “детекторі брехні” у зв'язку зі скандалом щодо можливого отримання хабаря у розмірі 30 тисяч доларів депутатами від “Слуги народу” за голосування проти антикорупційного законопроєкту.


“Депутатський” поліграф: Аброськін сумнівається у достовірності висновків

В'ячеслав Аброськін сумнівається у достовірності висновків поліграфа, який мають пройти члени парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, оскільки досі немає наукового обгрунтування "детектора брехні" у світовій практиці.

23 жовтня 2019


Арахамія та Дубінський проходять поліграф

Народний депутат від "Слуги народу" Олександр Дубінський почав проходити процедуру перевірки на детекторі брехні у зв'язку зі скандалом щодо можливого отримання хабаря у розмірі 30 тисяч доларів за голосування депутатами від “Слуги народу” проти законопроєкту про ліквідацію корупційних схем під час оцінки об’єктів нерухомості на засіданні Комітету ВР.


У “Слузі народу” кажуть, що варто пройти поліграф для “зняття накалу”

Перший заступник голови парламентської фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко прокоментував пропозицію Президента, який наполягає на проходженні всіма членами парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики перевірки на детекторі брехні.

22 жовтня 2019

16 жовтня 2019

01 жовтня 2019


Порошенко не прийшов на “поліграф”

П’ятий президент України та народний депутат від «Європейської солідарності» Петро Порошенко не прийшов на допит із застосуванням поліграфу.

30 вересня 2019

23 серпня 2019


Поліграф виявить у підприємствах Укроборонпрому проросійських ставлеників - Кривонос

Аудит покаже всі економічні проблеми у ДК "Укроборонпром", а поліграф виявить серед керівників його підприємств ставлеників проросійських сил, які штучно знищували оборонні підприємства держави.

14 серпня 2019

13 серпня 2019

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-