Аваков вважає Зеленського «порядною людиною з іншого світу»

Аваков вважає Зеленського «порядною людиною з іншого світу»

Укрінформ
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав шоумена і кандидата у Президенти Володимира Зеленського «порядною людиною з іншого світу».

Про це Аваков сказав в інтерв'ю LB.ua, відповідаючи на запитання, яке емоційне враження справив на нього Зеленський.

«Порядна людина з іншого світу. З іншої площини. Готова розбиратися з проблемами, але яка одночасно визнає, що в багатьох питаннях не цілком компетентна. У моєму розумінні, це означає, що він готовий делегувати повноваження. Однак тут виникає питання: чи зможемо ми - українське суспільство - запропонувати ту якість еліти, якій реалізацію таких повноважень можна доручити? Адже якщо він делегує повноваження негідникам - як це відбувається в деяких серіях «Слуги народу» - це буде дуже погано для країни. Якщо черговим експатам - теж не вихід ...», - вважає Аваков.

За його словами, у Зеленського «погляд на процедури дещо ідеалістичний».

«Він точно знає, що з точки А потрібно прийти в точку Б, і я з цим готовий погодитися. Але проблема в тому, як пройти цей шлях. Часто-густо якщо йти в лоб, то вріжешся в стіну або розіб'єшся. Тому потрібно вибрати правильну траєкторію - і тут мають працювати компетентні і чесні спеціалісти»,- стверджує глава МВС.

Читайте також: У штабі Зеленського заявляють про уточнення протоколів ОВК “на коліні”

Як повідомляв Укрінформ, Центральна виборча комісія станом на 11 ранку опрацювала 65,13% протоколів в електронному вигляді на чергових виборах Президента України. Згідно з цими результатами, лідирує Володимир Зеленський, за нього свої голоси віддали 30,41%. За Петра Порошенка проголосували 16,29% виборців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-