США продовжать підтримку боротьби з корупцією в Україні — Гейл

США продовжать підтримку боротьби з корупцією в Україні — Гейл

Укрінформ
Сполучені Штати Америки підтримуватимуть українські реформи у сфері безпеки та антикорупційні ініціативи, зокрема створення Вищого антикорупційного суду.

Про це заявив заступник держсекретаря США з політичних питань Девід Гейл на зустрічі з урядовцями, повідомило Посольство США у Twitter.

"Заступник держсекретаря США Девід Гейл: Америка має тверді наміри підтримувати реформи України у галузі безпеки та оборони, а також у цивільній сфері. Ці реформи включають антикорупційні ініціативи, такі як створення Вищого антикорупційного суду", - зазначили у диппредставництві.

Читайте також: Штати обіцяють продовжити підтримку України у стримуванні агресії РФ

Як повідомляв Укрінформ, заступник держсекретаря США з політичних питань Девід Гейл 5 березня, прибув до Києва з візитом. Гейл планує зустрітися у Києві з вищими українськими посадовцями, обговорити майбутні вибори і антикорупційні заходи та питання дотримання прав людини з урядовцями і лідерами громадянського суспільства. 7 березня заступник державного секретаря проведе прес-конференцію щодо результатів свого візиту в Україну та поточного стану відносин між Україною та США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-