Парубій підписав закон про допуск іноземних військ на навчання в Україні

Парубій підписав закон про допуск іноземних військ на навчання в Україні

Укрінформ
Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав закон "Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2019 році для участі у багатонаціональних навчаннях".

Підписання документа відбулося під час інтерв'ю телеканалу «Рада», повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Фактично ми дали можливість і дали змогу, щоб не просто наші воїни проходили спільні навчання з нашими партнерами з НАТО, а також і для того, щоб кораблі Британії та Сполучених Штатів могли бути у Чорному морі, могли бути в портах Одеси як гарант безпеки і як демонстрація наших союзницьких відносин. Вважаю, що це рішення надзвичайно важливе, і хочу сьогодні його підписати. Переконаний, що його невідкладно підпише і Президент України. І ми для нашого сектору безпеки зможемо продемонструвати, що жодні політичні пристрасті не зупинять Верховну Раду, особливо коли йдеться про питання безпеки, про обороноздатність країни”, - прокоментував спікер.

Читайте також: Порошенко доручив послам просувати український бізнес на іноземні ринки

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада у вівторок, 26 лютого, ухвалила закон №10067, ініційований президентом, "Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2019 році для участі у багатонаціональних навчаннях". Йдеться про багатонаціональні навчання з підготовки підрозділів збройних сил: українсько-американські навчання “Репід Трайдент – 2019”, українсько-американські навчання “Сі Бриз – 2019”, українсько-румунські річкові навчання “Ріверайн-2019”, багатонаціональні навчання “Кленова Арка – 2019” та українсько-британські навчання “Воріер Вотчер – 2019”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-