Росія не зможе вплинути на вибори шляхом загострення на Донбасі - Гербст

Росія не зможе вплинути на вибори шляхом загострення на Донбасі - Гербст

Ексклюзив
Укрінформ
Кремль не може використати фактор посилення збройної агресії, у тому числі ескалацію на морі, як інструмент впливу на результати президентських і парламентських виборів в Україні.

Таке переконання висловив у ексклюзивному коментарі Укрінформу екс-посол США в Україні, а нині директор Євразійського центру "Атлантичної Ради" Джон Гербст.

"Коротка відповідь на це – ні. Переважна більшість українського народу розуміє, що Москва чинить агресію проти України, і вони негативно ставляться до цього. І якщо так станеться (відбудеться новий виток агресії з боку РФ – ред.), це спричинить ще більше роздратування по відношенню до Москви", - зауважив колишній високопоставлений дипломат.

Коментуючи заяви Москви, що конфлікт у Керченській протоці був "спровокований" нинішньою владою в Києві, Гербст зауважив: "Так, вони (в Росії – ред.) це говорять, але люди в Україні здебільшого розуміють, що це кремлівська пропаганда".

Водночас, за його оцінками, під впливом російської дезінформації в Україні все ще перебуває частина населення, однак це "невелика частина українських виборців".

Читайте також: Екс-посол розповів, коли США дадуть Україні ще зброї та введуть більше санкцій проти РФ

Джон Едвард Гербст – американський кар'єрний дипломат, працював у Державному департаменті з 1979 року. Він був, у тому числі, генеральним консулом США в Єрусалимі, а також надзвичайним і повноважним послом США в Узбекистані (з 2000 по 2003 рр.) й Україні (2003-2006 рр.). Зараз він очолює Євразійський центр імені Діну Патрічіу при впливовому аналітичному центрі "Атлантична рада" США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-