Порошенко назвав єдиний шлях зберегти незалежність України

Порошенко назвав єдиний шлях зберегти незалежність України

Оновлено
Укрінформ
Єдиним шляхом для українців зберегти незалежність України є стати великою європейською державою щасливих людей.

Про це заявив Президент Петро Порошенко під час виступу на форумі “Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом”, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Події останніх років, - як у нашій країні, так і на світовій арені, - показали, що в України є єдиний шлях зберегти нашу незалежність: ми маємо стати великою європейською державою щасливих людей”, - підкреслив Порошенко.

При цьому він зазначив, що, можливо, комусь така мета видається надто амбітною та нереалістичною, держава ще надто слабка, так само, як і економіка, яка, за словами глави держави, лише відновила зростання після затяжної кризи, пов’язаної насамперед із війною.

Президент запевнив, що “не за чутками” знає про проблеми, про низькі доходи вчителів і лікарів, інших працівників бюджетної сфери, пенсіонерів, знає, що мільйони українців з тривогою думають про сьогодення і не впевнені в дні завтрашньому. Також глава держави сказав, що йому “добре відомо” і про настрої молодих людей, які їдуть на навчання чи на роботу за кордон.

Читайте також: Президент: Економіка свідчить, що найгірше – позаду

Водночас він нагадав, що українські соціологи влітку 2018 року констатували, що дві третини українців вже називали себе щасливими людьми. За даними Президента, це на 10% більше, ніж за рік до того.

Крім того, він додав, що суттєво зріс і відсоток тих, хто відніс себе до категорії “небідних”.

Як повідомлялося, в Україні 31 грудня 2018 року розпочалася кампанія з виборів Президента України, призначених на 31 березня 2019 року.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-