Комітет ПАРЄ врахував усі поправки України у проекті

Комітет ПАРЄ врахував усі поправки України у проекті "азовської" декларації

Керченська криза
Укрінформ
Політичний комітет ПАРЄ врахував усі поправки, які запропонувала українська делегація до проекту резолюції щодо ескалації навколо Азовського моря і Керченської протоки та загроз європейській безпеці.

Про це у кулуарах ПАРЄ повідомив журналістам народний депутат Григорій Логвинський, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Страсбурзі.

"На даний момент текст є дуже позитивним. Він відображає основні чинники щодо звільнення наших моряків, недопущення обмежень для наших кораблів на цій території. Містить заклики до РФ не порушувати права наших громадян", - розповів Логвинський.

Він повідомив, що деякі поправки до проекту документу вже були розглянуті й, зокрема, українські були підтримані доповідачем.

"А поправки так званих "Об’єднаних лівих", які є певним відлунням Кремля, не пройшли", - зауважив народний депутат.

Читайте також: Ягланд запросив українську делегацію в ПАРЄ на ексклюзивну зустріч

Логвинський висловив сподівання, що ця резолюція стане черговим новим документом, який покаже, що РФ є суб'єктом, який не виконує свої міжнародні зобов'язання, продовжує військові дії та несе загрозу для будь-якої країни Ради Європи.

Доповідачем із зазначеного питання призначено німецького парламентарія Андреаса Ніка. Дебати та голосування резолюції пройдуть у четвер зранку.

Фото: ПАРЄ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-