Клімкін у Литві обговорить ситуацію на Азові та звільнення українських моряків

Клімкін у Литві обговорить ситуацію на Азові та звільнення українських моряків

Укрінформ
Під час робочого візиту 10-11 січня міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки він вперше візьме участь в щорічному дискусійному клубі Snow Meeting та на зустрічі в МЗС Литви презентує разом з українськими дітьми «Книгу Добра».

Про це повідомляє прес-служба МЗС Литви.

«10 січня міністр Лінас Лінкявічюс зустрінеться у Вільнюсі з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним, який приїжджає на традиційний Snow Meeting експертів з питань політики безпеки. На зустрічі литовські та українські міністри обговорять питання двостороннього співробітництва, європейський порядок денний для України та міжнародної політики, з особливою увагою до питання санкцій, накладених за тривалу агресію Росії проти України; ситуацію в Азовському морі та звільнення незаконно затриманих українських моряків.

Під час зустрічі Клімкіна та Лінкявічюса група дітей з України презентує в Литві міжнародний соціальний проект «Книга добра», до якого приєдналися більше 300 тисяч чоловік з усієї України. "Книга добра" вже була передана Папі Франциску, Патріарху Константинопольському, Варфоломію і главам іноземних держав.

У Snow Meeting крім Лінкявічюса та Клімкіна візьмуть участь міністри закордонних справ Латвії та Словаччини Едгарс Рінкевіч і Мірослав Лайчак. На зустрічі обговорюватимуться шляхи збереження міцної трансатлантичної ланки та укріплення НАТО, що у 2019 році відзначає своє 70-річчя. На окремій сесії обговорюватимуться ініціативи ЄС щодо більш тісної співпраці у сфері оборони.

Читайте також: Клімкін здійснить робочий візит до Литовської Республіки

У засіданні візьмуть участь близько 100 високопоставлених дипломатів, радників, парламентаріїв, експертів аналітичних та науково-дослідних центрів, а також експертів з питань міжнародної політики та політики безпеки з 15 країн, установ НАТО і ЄС. Захід відкриє глава МЗС Литви Лінас Лінкявічюс.

Snow Meeting - неформальна зустріч експертів з питань політики безпеки, які обговорюють основні проблеми та виклики трансатлантичній спільноті. 12-й захід цього року відбудеться 10-11 січня. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відвідає Snow Meeting вперше. Останній раз пан Клімкін відвідував Литву з робочим візитом у 2017 році.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-