Кабмін розгляне перенесення робочих днів у 2019 році

Кабмін розгляне перенесення робочих днів у 2019 році

Укрінформ
Кабінет міністрів збереться у четвер та розгляне розпорядження про звільнення Оксани Маркарової від виконання обов’язків урядового уповноваженого з питань інвестицій та розпорядження про перенесення робочих днів у 2019 році.

Це питання є у порядку денному засідання, оприлюдненому на Урядовому порталі.

Міністр соціальної політики Андрій Рева запропонує колегам ухвалити розпорядження про перенесення робочих днів у 2019 році. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков ініціюватиме погодження переліку земельних ділянок, що належать до земель оборони, на яких планується будівництво житла для військовослужбовців Державної прикордонної служби та членів їх сімей.

Урядовці також планують затвердити постанову про вимоги до членів конкурсної комісії з визначення претендентів на посади незалежних членів наглядової ради державного банку, а також Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виготовлення органами ведення Державного реєстру виборців списків виборців та іменних запрошень для підготовки та проведення голосування на виборах Президента України.

Читайте також: Кабмін оскаржив поновлення Насірова на посаді голови ДФС

У порядку денному є ухвалення змін до порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для створення і забезпечення функціонування Республіканського центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-