Закон про припинення “дружби з РФ” передали на підпис Президенту

Закон про припинення “дружби з РФ” передали на підпис Президенту

Укрінформ
Закон про припинення дії договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією передали на підпис Президенту України Петру Порошенку.

Інформація про це міститься на сайті Верховної Ради.

Згідно з інформацією, документ підписав Голова ВР Андрій Парубій і він уже переданий на підпис Президенту України Петру Порошенку.

Закон набере чинності наступного дня після офіційної публікації.

Як повідомляв Укрінформ, Верховна Рада у четвер ухвалила Закон «Про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією», внесений Президентом. За ухвалення відповідного рішення проголосували 277 народних депутатів при мінімально необхідних 226-ти.

Читайте також: Припинення “дружби з РФ”: Порошенко чекає, що світ змінить ставлення до Кремля

Закон встановлює, що дія Договору про дружбу з РФ буде припинена з 1 квітня 2019 року. Прогнозується, що припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією з огляду на його тривале істотне порушення з боку РФ та відповідно до статті 40 цього Договору дозволить належним чином та ефективно захистити національні інтереси України у міжнародних відносинах.

Схвалення проекту Закону відповідно до статті 24 Закону України «Про міжнародні договори України» дозволить завершити внутрішньодержавні процедури, необхідні для припинення дії Договору у зв'язку із завершенням чергового десятирічного періоду 31 березня 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-