Президент вніс до ВР законопроект про припинення договору про дружбу з Росією

Президент вніс до ВР законопроект про припинення договору про дружбу з Росією

Укрінформ
Президент Петро Порошенко вніс до Верховної Ради проект закону про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією.

Відповідний законопроект зареєстрований 3 грудня під № 0206.

Як зазначається на сайті парламенту, наразі документ “передано на розгляд керівництву”.

Текст законопроекту наразі не опублікований.

Читайте також: Порошенко закликає європейських політиків припинити "флірт" з Путіним

Раніше повідомлялося, що Президент Петро Порошенко 17 вересня ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 6 вересня щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією.

Передбачалося, що Міністерство закордонних справ України має до 30 вересня поінформувати Росію про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ, підписаного 31 травня 1997 року.

Міністерство закордонних справ України 22 вересня надіслало Росії повідомлення про непродовження Договору про дружбу, співробітництво і партнерство.

Договір про дружбу, співпрацю і партнерство між Україною та Російською Федерацією було підписано 31 травня 1997 року в Києві. Згідно з умовами договору, сторони зобов'язувалися, зокрема, “поважати територіальну цілісність і суверенітет” одне одного й “підтверджували непорушність існуючих між ними кордонів”.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-