Рада у четвер планує ухвалити бюджет-2019

Рада у четвер планує ухвалити бюджет-2019

Укрінформ
Верховна Рада у четвер, 22 листопада, планує ухвалити проект Державного бюджет на 2019 рік у другому читанні та в цілому.

Про це йдеться у порядку денному сесії, опублікованому на сайті парламенту.

Розгляд законопроекту №9000 "Про Державний бюджет України на 2019 рік", згідно з порядком денним, передбачається другим питанням під час вечірнього пленарного засідання, що розпочнеться о 16:00. У першому читанні законопроект про Державний бюджет на 2019 рік було ухвалено 18 жовтня. У ніч на 22 листопада комітет ВР з питань бюджету узгодив підготовлений урядом до другого читання проект Держбюджету-2019 і рекомендував ухвалити його в цілому.

Загалом же роботу у четвер парламентарії збираються розпочати з продовження розгляду у другому читанні законопроекту №7279-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень", який було розпочато напередодні. Цим документом передбачається запровадження інституту кримінальних проступків. Депутатам залишилося розглянути близько десятка поправок до цього проекту.

Після цього Рада має намір ухвалити за основу законопроект 8414 "Про внесення змін до додатку № 3 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2018 рік", проект закону №8338 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення діяльності Державного акціонерного товариства "Чорноморнафтогаз" та законопроект 9084 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України".

Далі заплановано розгляд урядового законопроекту 9084 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України".

Окрім ухвалення Держбюджету-2019, на вечірньому засіданні ВР збирається розглянути проект закону 9260 "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду" і 7306 "Про Митний тариф України".

Читайте також: Комітет Ради підтримав призначення Маркарової міністром фінансів

Водночас депутати мають ухвалити у другому читанні законопроект 8044 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо правового підгрунтя для запровадження середньострокового бюджетного планування)".

Друге читання в Раді також має пройти урядовий законопроект №4591 "Про Установу бізнес-омбудсмена" і проект 5395-д "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань". Зокрема, законопроектом 5395-д пропонується внести зміни до законів України "Про Державне бюро розслідувань" та "Про оперативно-розшукову діяльність", якими встановлюються кваліфікаційні вимоги до директорів територіальних управлінь, керівників управлінь центрального апарату та керівника підрозділу внутрішнього контролю ДБР, а також врегульовуються питання притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-