Україна вітає “послідовні й жорсткі” санкції США проти Росії

Україна вітає “послідовні й жорсткі” санкції США проти Росії

Укрінформ
Україна відреагувала на нові санкції США проти Росії, запроваджені в зв’язку з ситуацією в окупованому Криму та Донбасі.

Президент України Петро Порошенко привітав розширення санкцій і назвав це рішення Вашингтона “чітким сигналом”.

“Чіткий сигнал - всі, хто причетний до злочинної окупації українського півострова та гібридну агресію на Донбасі, не уникнуть відповідальності. Думаю, що і наші інші партнери мали б наслідувати цей приклад. Спільним трансатлантичним фронтом змусимо Кремль змінити свою поведінку, забрати своїх найманців з України, повернути вкрадені території та поважати міжнародне право!” - зазначив Глава держави.

Порошенко наголосив, що вже протягом понад 4 років вдається не лише зберігати, але й посилювати санкційний тиск проти агресора.

Читайте також: Санкції проти Росії підтверджують партнерство з Україною та ЄС - Держдеп

Міністр закордонних справ Павло Клімкін написав у Твітері, що вважає нові санкції США проти РФ “послідовними та жорсткими”.

"Після Кримської декларації послідували кримські санкції. Саме так. Послідовно і жорстко, словом і ділом", – наголосив він.

Нагадаємо, 8 листопада Офіс контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США офіційно оголосив про запровадження нових обмежень проти Росії через ситуацію навколо окупованого Криму та Донбасу, до санкційного списку потрапили троє фізичних осіб та дев'ять підприємств.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-