Україна відкрила почесне консульство в Угорщині

Україна відкрила почесне консульство в Угорщині

Фото
Укрінформ
В угорському місті Шіофок відкрили Почесне консульство України. Його очолив підприємець і меценат Золтан Хорват, який допомагав бійцям АТО.

Про це в Фейсбуці повідомила посол України в Угорщині Любов Непоп.

“Приємна і важлива подія в розвитку українсько-угорських відносин: сьогодні разом з уповноваженим міністра зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини з питань зв’язків з почесним консулом Дьордєм Шухою урочисто відкрили Почесне консульство України в місті Шіофок. До його компетенції будуть належати області Зала, Веспрем та Шомодь”, - написала посол.

Вона також зазначила, що вручила новопризначеному почесному консулу України Золтану Хорвату консульський патент та екзекватуру.

Читайте також: Угорщина не змінила позицій щодо підтримки України - посол

“Спільно з Золтаном Хорватом ми вже зробили декілька корисних справ: у травні 2017 р. за його фінансування в рамках проекту ,”Зігрій душу” у м. Печ пройшли 10-ти денну арт-реабілітацію 7 учасників АТО, у вересні 2017 р. на кошти зібрані з ініціативи З.Хорвата у м. Волноваха було відкрито сучасний дитячий майданчик європейського зразка, у грудні 2017 р. за фінансової підтримки З.Хорвата в Угорщині проведено міжнародний соціальний проект “Дитячий футбол миру”, - розповіла Непоп про благодійні проекти угорського бізнесмена.

Почесне консульство України в угорському місті Шіофок Фото: Любов Непоп/Фейсбук

Представник Торговельно-промислової палати в Угорщині Золтан Хорват є власником консалтингової компанії «East West Mentor». 26 травня 2018 року у Києві відкрили представництво «East West Mentor». Компанія має на меті розширювати співпрацю між бізнесом України та Угорщини в різних сферах.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-