Гройсман пропонує реформувати Держслужбу у справах ветеранів

Гройсман пропонує реформувати Держслужбу у справах ветеранів

2438
Ukrinform
Прем'єр України Володимир Гройсман заявив, що у парламентській коаліції досі тривають переговори щодо кандидатури на посаду очільника міністерства у справах ветеранів, і тому необхідно реформувати Держслужбу у справах ветеранів.

Про це він сказав, відкриваючи засідання уряду, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«В коаліції ще опрацьовується питання узгодженої кандидатури на посаду міністра. І це займе ще певний період часу, але думаю, що проблеми ветеранів не можуть просто чекати. Тому я запропонував якісний варіант, і в найближчі тижні ми могли би запропонувати реформу Держслужби з питань ветеранів, яка вже готова опікуватись питаннями ветеранів, але поки без керівника, її треба реформувати», - сказав Гройсман.

Він запропонував ветеранам внести узгоджену кандидатуру на посаду керівника служби у справах ветеранів.

«Якщо це буде з органів влади, то ми зможемо його одразу перевести на цю посаду і розпочати роботу над вирішенням проблем ветеранів і формуванням політики в цій сфері», - додав Гройсман.

Читайте також: На покриття збитків державних шахт спрямують 500 мільйонів — Гройсман

Гройсман допускає, що вже з наступного тижня можливе прийняття рішень уряду щодо роботи Держслужби з питань ветеранів.

Як повідомлялося, 7 листопада під стінами Кабміну мітингують представники «Національного корпусу» та «Єдиного союзу патріотів України» з вимогою створення міністерства у справах ветеранів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-