Мін'юст спростовує дані ЗМІ про нібито зловживання Яценюка у справі Укрнафти

Мін'юст спростовує дані ЗМІ про нібито зловживання Яценюка у справі Укрнафти

1382
Ukrinform
Міністерство юстиції України називає дезінформацією повідомлення деяких ЗМІ про нібито зловживання посадових осіб Кабінету міністрів у справі за позовами міноритарних акціонерів ПАТ «Укрнафта» в Арбітражному інституті Торгової палати Стокгольма у Швеції.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Міністерство юстиції України офіційно повідомляє, що розповсюджена у ЗМІ інформація щодо зловживання службовим положенням з боку вищого керівництва Мін'юсту в рамках придбання юридичних послуг для представництва держави України за позовами міноритарних акціонерів ПАТ «Укрнафта» в Арбітражному інституті Торгової палати м. Стокгольма (Швеція) категорично не відповідає дійсності. З огляду на те, що слухання по найбільшому позову проти України за всю історію держави відбудеться на початку 2019 року, розповсюдження недостовірної інформації спрямоване на дискредитацію інституцій, уповноважених захищати національні інтереси України в міжнародних судах, зокрема щодо претензії міноритарних акціонерів ПАТ «Укрнафта» до України на 5,5 мільярдів доларів США», - йдеться у повідомленні.

У відомстві наголошують, що Міністерство юстиції захищає інтереси держави України в міжнародних судах із залученням найбільш компетентних юридичних радників - міжнародних юридичних компаній світового рівня, з відповідним досвідом та підтвердженою репутацією. Залучення саме такого рівня юридичних радників Latham&Watkins та HoganLovells відбулося із чітким дотриманням процедур та відповідно до чинного законодавства, яке регулює відбір юристів і консультантів у справах проти держави України, підкреслюють у Мін'юсті.

«Офіційно заявляємо: поширена у ЗМІ дезінформація в рамках даної резонансної справи проти України є ніщо інше, як організована спроба тиску на Кабінет міністрів, Міністерство юстиції та державу Україна напередодні засідання у справі на початку наступного року», - резюмували у відомстві.

Читайте також: Телеканал "Україна" спростував інформацію про субсидії мера Коростеня

Як повідомляли деякі ЗМІ, районний суд Києва зобов'язав НАБУ розпочати розслідування стосовно екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, міністра юстиції Павла Петренка та двох чиновників Мін'юста.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-