КВУ нарахував 54 депутати-прогульники за жовтень

КВУ нарахував 54 депутати-прогульники за жовтень

Укрінформ
У Верховній Раді у жовтні 54 народні депутати пропустили 90% голосувань, 14 з них не проголосували за місяць жодного разу.

Такі дані оприлюднив у понеділок Комітет виборців України.

"54 народні депутати майже не голосували у жовтні, пропустивши 90% голосувань. Із них 14 – не проголосували жодного разу за місяць", - зазначається в повідомленні.

За інформацією КВУ, нульові показники голосувань у Вадима Рабіновича, Костянтина Жеваго, Дмитра Яроша, Лева Підлісецького, Романа Зварича, Гліба Загорія, Юхима Звягільського, Дмитра Голубова. Жодного разу не проголосували й депутати-втікачі Євген Бакулін, Сергій Клюєв та Олександр Онищенко. Не голосували також В’ячеслав Константіновський та Андрій Журжій, які заявили про складання депутатських повноважень, а також Надія Савченко, яку утримують під вартою.

За даними веб-сайту Верхоної Ради, офіційно вони пропустили голосування з невідомих причин, тобто не через хворобу чи відрядження.

Частина відомих депутатів проголосували лише кілька разів за місяць. Серед них Дмитро Добкін (взяв участь в 5,4% голосувань), Андрій Білецький (7,3%), Віталій Хомутиннік (7,6%), Євгеній Мураєв (7,6%), Сергій Ківалов (8,8%), Семен Семенченко (9,4%), Олесь Довгий (9,4%) та Андрій Лозовой (10,2%).

Часто політики не голосували, хоч офіційно були зареєстровані на засіданні, зазначають у КВУ.

Найбільше депутатів, які пропустили 90% голосувань, у групі «Воля Народу» (8 осіб) та фракції «Опозиційний блок» (11 осіб).

Читайте також: Комітет виборців нарахував вже 28 потенційних кандидатів у президенти

Загалом у жовтні відбулося дванадцять пленарних засідань ВР, на яких було проведено 275 голосувань. За цей час було прийнято 17 законодавчих актів Верховної Ради. Зокрема, прийнято за основу проект закону про статус української мови, підтримано так звану Постанову щодо телеканалів 112 та NewsOne, а також закон про визнання офіційним вітання «Слава Україні! - Героям слава!».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-