НАЗК знайшло порушення у звітах двох парламентських партій

НАЗК знайшло порушення у звітах двох парламентських партій

Укрінформ
НАЗК зафіксувало порушення у звітах низки політичних сил, у т. ч. двох парламентських партій (Блок Петра Порошенка "Солідарність" та Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»).

Про це повідомляє прес-служба відомства.

"Правопорушення зафіксовані у звітах таких політичних сил: Блок Петра Порошенка "Солідарність", Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», Соціал-демократична партія, Українська народна партія, "Патріот", "Наш край", Соціал-демократична партія України (об’єднана), "За життя", Партія "Народний порядок", Європейська ліберальна партія, "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі, Національний корпус, Українська республіканська партія, Слов’янська партія, "За конкретні справи", "Основа", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, висновки будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Національного агентства протягом п'яти днів з дня прийняття рішення. 

У прес-службі також повідомили, що за ІІ квартал 2018 року до НАЗК надійшло 274 звіти політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру.

За результатами аналізу звітів затверджено останні 27  висновків з 274 на черговому засіданні НАЗК.

Шістнадцять висновків містять інформацію про виявлені факти адміністративних  правопорушень. Зокрема, порушення встановленого порядку подання або строків подання звіту політичної партії та встановленого порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії, за що передбачена відповідальність за статтями  212-21, 212-15 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читайте також: НАЗК перевірило декларації Геращенко та Розенка, тепер візьметься за суддів

 Звіти за ІІІ квартал поточного року мають бути подані політичними партіями до Національного агентства до 9 листопада 2018 року.

Відповідно до частини чотирнадцятої статті 17 закону України «Про політичні партії в Україні» аналіз звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, підготовка і затвердження висновку за результатами такого аналізу здійснюються Національним агентством з питань запобігання корупції у термін, що не перевищує двох місяців з дня його надходження. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-