Президент підписав указ про національні програми під егідою Комісії Україна-НАТО

Президент підписав указ про національні програми під егідою Комісії Україна-НАТО

356
Ukrinform
Президент Петро Порошенко підписав указ щодо затвердження положення про розроблення річних національних програм під егідою Комісії Україна - НАТО та оцінювання результатів їх виконання.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про річні національні програми під егідою Комісії Україна - НАТО». Документом затверджується Положення про розроблення річних національних програм під егідою Комісії Україна - НАТО та оцінювання результатів їх виконання», - ідеться в повідомленні.

Відповідно до указу, Кабінет міністрів щороку забезпечує розроблення проектів річних національних програм під егідою Комісії Україна-НАТО на відповідні роки згідно із Положенням та здійснює координацію діяльності центральних органів виконавчої влади та інших державних органів з виконання річних національних програм.

Читайте також: Порошенко підписав закон про ратифікацію оборонної угоди з Польщею

За даними АП, реалізація указу дозволить привести у відповідність до чинних нормативно-правових актів систему та механізм координації діяльності органів виконавчої влади у сфері євроатлантичної інтеграції, а також адаптувати цикл річних національних програм під егідою Комісії Україна-НАТО до критеріїв та стандартів, що застосовуються в Північноатлантичному альянсі.

фото: прес-служба Президента

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>